Home » Vragen » Algemene vragen » Moet ik op iets letten in het verkeer met de elektrische fiets?

Algemene vragen ombouw fiets naar elektrisch


Volgens § 1 lid 3 van de Duitse wegenverkeerswet (StVG) worden elektrische fietsen beschouwd als fietsen en hebt u geen minimumleeftijd of rijbewijs nodig om ze te gebruiken. U hoeft geen aanvullende verzekeringen af te sluiten, zoals aansprakelijkheid van derden en het gebruik van fietspaden is toegestaan. Het aanhangsel vereist een minimumleeftijd van 14 jaar om veiligheidsredenen. Er is geen verplichting om een helm te dragen, maar we raden u wel aan om een fietshelm te dragen.


Heeft u nog meer vragen? Neem contact met ons op! 06-22910711